Zarząd Fundacji

_TKA9155_573x835

Piotr Czachorowski

Prezes Zarządu

Jestem ojcem dwójki niepełnosprawnych dzieci Barbary i Karola, które wymagają stałej opieki i wsparci. Jednocześnie zaangażowałem się w założenie i utworzenie Fundacji „Dla Nich” aby stworzyć ośrodek dziennego wsparci dla osób potrzebujących, które wymagają stałego opieki. Pomimo wielu trudności i wyzwań razem z matką dzieci Beatą od ponad 20 lat tworzymy rodzinę i walczymy o zdrowie i godne życie dla naszych dzieci. Pomimo wielu trudności staramy się, żyć normalnie i oboje łączymy pracę zawodową wychowaniem Basi i Karola. Odskoczną od codziennych trudów są spacery, jazda na rowerze, poszukiwanie nowych wyzwań

_TKA8969_573x835

Paweł Prusik

Członek Zarządu

Jestem tatą 24 letniej Julii niepełnosprawnej intelektualnie, jestem jednym z pięciorga rodziców założycieli Fundacji „Dla Nich”. Nasza Rodzinę tworzymy razem żoną Ewą oraz córkami Julią i 10 letnią Basią. Od 10 lat zajmuję się Julią i prowadzę dom, po rezygnacji z pracy zawodowej. Cała Nasza Rodzina od kilku lat regularnie wyjeżdża nad rzekę Liwiec, to jest „Nasze” miejsce, tu najchętniej wypoczywamy i skuteczne „ładujemy nasze baterie” na kolejne miesiące pracy i rehabilitacji.Bardzo lubię słuchać muzyki i czytać książki są to dwie czynności, które w ciężkich chwilach pozwalają mi odprężyć się i odgonić myśli od trudów dnia codziennego. To co mnie motywuje do działań to przede wszystkim moja córka Julia, jej przyszłość i bezpieczeństwo. Wierzę, że plany Fundacji są możliwe do zrealizowania i tym optymizmem chciałbym „zarazić” jak największe grono ludzi.

_TKA2815_573x835

Aneta Zyglewska

Członek Zarządu

Jestem mamą dorosłej Zuzi wymagającej stałej opieki i pomocy.

Ukończyłam studia ekonomiczne, prowadzę biuro rachunkowe i w tym zakresie wspomagam Fundację.
Moje zainteresowania wiążą się z kierunkiem nadanym studiom.

Interesuję się literaturą, lingwistyką, kulturą i muzyką francuską.

Od wielu lat moje życie  powiązanie jest  ze wsparciem rehabilitacyjnym i komunikacyjnym mojej córki i staram się zgłębiać wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną w tym zakresie.

W wolnym czasie dbam o działkę, uprawiam zioła, warzywa i owoce.
_TKA8040_573x835

Małgorzata Żurawska

Członek Zarządu

Nazywam się Małgorzata Żurawska i jestem mamą 21 letniego syna Adriana z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym. Wraz z mężem Adamem i kotem Salemem tworzymy szczęśliwą rodzinkę. Od dnia jego narodzin całe nasze życie rodzinne przestało biec ustalonym wcześniej torem. Wszystko podporządkowaliśmy walce, najpierw o jego życie a później o zdrowie. Po dzień dzisiejszy każdego dnia towarzysze Adrianowi w rehabilitacji i zajęciach logopedycznych. Wyciszenia i balansu w życiu szukam w muzyce, książkach i jodze. Interesuję się również zdrowym odżywianiem dlatego w swoim przydomowym warzywniku z sukcesem uprawiam owoce, warzywa i zioła.