Nasza misja

Misją Fundacji jest pomoc w zapewnieniu godnych warunków życia osobom z niepełnosprawnościami oraz dbanie o jakość ich życia oraz równe traktowanie w społeczeństwie. 

Nasza wizja: Chcemy być cenioną i godną zaufania organizacją społeczną działającą na rzecz osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin. Chcemy stworzyć ośrodek, w którym dorosłe osoby z niepełnosprawnościami, w tym z niepełnosprawnością sprzężoną, po zakończeniu edukacji szkolnej, będą objęte kompleksowym wsparciem i opieką rehabilitacyjną. 

Nasze wartości: 

  • wiarygodność,  
  • szacunek dla drugiego człowieka,  
  • zaspokajanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami,  
  • efektywność.  

Naszą wizję chcemy realizować krok po kroku.  

I tak, pierwszym z nich jest stworzenie na terenie Dzielnicy Białołęka Przystani Dla Nich, w której OzN mogą korzystać z niezbędnych terapii, m.in. rehabilitacji ruchowej, zajęć z logopedą, warsztatów tematycznych, oraz spotykać się i integrować nie tylko z innymi OzN, ale również z lokalną społecznością.

Kolejnym naszym celem, który planujemy zrealizować, jest utworzenie Domu Dla Nich, w którym dorosłe OzN, w tym z niepełnosprawnością sprzężoną, znajdą nie tylko kompleksowe wsparcie i opiekę rehabilitacyjną, ale docelowo będą mogły w nim zamieszkać, gdy rodzice nie będą już mogli sprawować nad nimi opieki.

Jeśli tylko masz czas i chęci – działaj z nami!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.