„WzMOCnij swoje otoczenie” GRANT na projekt „KOMUNIKUJ SIĘ”

FDN jest jednym z laureatów IV edycji programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi zakupiony zostanie sprzęt wysokiej technologii umożliwiający porozumiewanie się osobom z niepełnosprawnościami i/lub osobom niemówiącym mieszkającym na terenie Dzielnicy Białołęka lub związanym z tą dzielnicą poprzez miejsce nauki.
Projekt „KOMUNIKUJ SIĘ” szansą dla osób niemówiących na nowe możliwości porozumiewania się

Celem projektu jest wyposażenie osób z niepełnosprawnościami i/lub osób niemówiących w tablety ze specjalistycznym oprogramowaniem umożliwiającym im porozumiewanie się.

Więcej informacji o realizowanym w projekcje w zakładce: PROJEKTY

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych – krajowego operatora systemu przesyłowego. Celem tej inicjatywy jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu. Program jest skierowany do gmin, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa.Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl  i www.wzmocnijotoczenie.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.